AVION BIG BAND je orchestr o síle 20 muzikantů a třech zpěváků a zpěvaček produkující živou hudbu od 30-tých let po současnost. Máme v repertoáru skladby napříč žánry od různých interpretů světových jmen. V našem repertoáru je jak hudba taneční, tak i koncertní. Hrajeme na festivalech v zahraničí, koncerty, plesy, zábavy, přehlídky a firemní akce po celé České republice. Protože muzika nás baví.

AVION BIG BAND / DASHA / TŘI BARVY

Dasha-2018

Dasha-2018

Avion Big Band si pro vás opět i letos na podzim připravil velký koncert v Kongresovém centru ve Zlíně. Letos přijala pozvání vynikající popová a muzikálová zpěvačka Dasha a jako další host se představí pěvecké trio Tři barvy. Na koncertě zazní spousta známých melodií napříč všemi žánry. Vystoupí i Bartošův soubor, který společně s Avion big bandem představí Zlínskému publiku část společného projektu, se kterým vystoupili v říjnu 2018 v Čínském Pekingu. Na to se musíte přijít podívat. Budeme se na Vás těšit 11.11.2018 v 17.hod v Kongresovém centru ve Zlíně.

AVION BIG BAND / ILONA CSAKOVÁ / THE GOSPEL FAMILY

Historický koncert 2017

V letošním roce, stejně jako loni, pro vás chystáme koncert v Kongresovém sále ve Zlíně, kde s námi letos vystoupí dva úžasní hosté. Tím prvním je charizmatická a úžasná zpěvačka paní Ilona Csáková, od které uslyšíte její nejznámější písně v bigbandovém podání. Druhý velký host a to doslova je čtyřicetičlenný The Gospel Family ze Slovenka. Můžete se těšit na opravdu jedinečné spojení.

ABB Csáková

Csáková + Family

Zuzana Sue Sapárová, Natálie Kozubíková, Markéta Vodičková a Ondra Bureš to zní také velmi slibně!

Večerem vás provede jedinečný moderátor, kterého když přemluvíme tak si také jednu zazpívá. Není jím nikdo jiný než loňský James Bond, Tomáš David.

Koncert jsme opět pojmuli v „happy stylu“, kdy si během koncertu můžete libovolně chodit na občerstvení k baru.

Těšíme se na vás, a doufáme, že se nám i vám podaří vytvořit skvělá atmosféra.

1. Máj ve Zlíně 2017

1. Máj ve Zlíně 2017

Pálení čarodějnic 2017

Pálení čarodějnic 2017

Avion big band a host Jiří Korn ve Zlíně!

Fotky a video z koncertu

To je název letošního koncertu, který pro vás chystáme. Po loňském úspěšném koncertě, kde jako host s námi vystoupila známá zpěvačka Jitka Zelenková, přijal letos pozvání pan Jiří Korn.

Vzali jsme si poučení z loňských připomínek, že byl koncert v malém sále a spousta z vás se na něj nedostala, a proto jsme se letos rozhodli přesunout koncert do Kongresového centra. Nemusíte mít ale strach, že byste přišli o atmosféru, která panovala v loňském roce. Rozhodli jsme se, že budeme držet klubový styl, což znamená, že na sále budou židle a stoly a opět volnější výborná atmosféra při koncertě, kdy se budete během něj moci chodit občerstvovat do bufetů bez strachu ze škaredých pohledů.

Jako překvapení mohu prozradit, že koncert bude ve stylu Jamese Bonda. Každý chtěl být agentem 007 a my si to tak trošku splníme. Uslyšíte nejen titulní písně z různých bondovek, ale i jiné filmové písně. Pozvání jako sólista přijal náš kamarád Zdeněk Marušák a kombinace Josef Tichánek, Natálie Kozubíková společně se Zuzkou Sapárovou a Jiřím Kornem slibuje opravdu nevšední zážitek. A jako podtržení nás večerem provede Petr Suchoň.

Dalším překvapením také bude, že jeden z návštěvníků bude odcházet z koncertu domů s velkou výhrou.

Koncert bude začínat v 18.00 a v polovině bude jedna pauza na doplnění nábojů. Doufáme, že se nám podaří vytvořit společně s vámi stejně úžasnou atmosféru jako na loňském koncertě a že bude sranda.

Na vás a vaši návštěvu se těší

AVION BIG BOND, JAMES BOND

007

Pozvánka na FEDO 2016

1. máj ve Zlíně 2016

Slet čarodějnic 2016 - Zlín

KONCERT S JITKOU ZELENKOVOU

JEDU NA DŘEŇ!

DEJTE SPOLEČNĚ S NÁMI 2 mililitry VZORKU KRVE NA SPRÁVNOU AKCI JEDU NA DŘEŇ!

Prosím všechny přátelé, fanoušky, příbuzné, známé, aby podpořili Avion Big Band a mažoretky, v pátek 28.srpna 2015 po 15 hodině odpoledne na Náměstí Míru ve Zlíně, kde bude stánek s odběrovým místem. Vzorek krve mohou dát všichni ve věku od 18 do 35 let . Pomůžete tím všem lidem, kteří to potřebují. Vy co darovat nemůžete, přijďte také nás morálně podpořit. Celá akce bude v průběhu startu Barum rally. Více na stránkáchwww.jedunadren.cz

PŘIHLÁŠKA

Historie Barum Teamu

Ve čtvrteční podvečer nás v Rally Village historiků opět čeká beseda s autogramiádou, tentokrát zaměřená na historii Barum teamu. Přijďte zavzpomínat, pokecat, poslouchat, bavit se... Zahraje Avion Big Band, občerstvení zajištěno.